Aktuálně vypsané pozice:

Vedoucí lékárny Medicentrum Praha

  • popis pozice: Vedoucí lékárny má odpovědnost za svěřenou lékárnu, vedení teamu a výsledky dané lékárny. Lékárna spolupracuje s řadou domovů seniorů. Náplní práce bude poskytovat poradenství a konzultační činnost pro pacienty lékárny. Výdej a příprava léků na lékařský předpis, prodej léků, apod.  Budete řešit denní operativu a administrativu lékárny, která je spojena s běžným provozem. Pracujeme se systémem Mediox, v případě potřeby nabízíme školení. Lékárně je přiřazen manažer, který vám pomůže zařídit cokoliv budete potřebovat. Součastí lékárny je také laboratoř a zdravotnické potřeby.
  • nabízíme: Práci v příjemném prostředí a kolektivu. Velmi dobré platové ohodnocení. Odměny v závislosti na Vašem výkonu a výkonu lékárny. Nabízíme 5 týdnů dovolené. Stravování ve firemní kantýně. Pracovní oděv. Teambuildingové akce. Práce od pondělí do pátku (bez víkendu a státních svátků). Na typu pracovního poměru (plný či zkrácený) a smluvního vztahu (pracovní smlouva, dohoda, IČO) se s Vámi rádi domluvíme.
  • požadujeme: Vysokoškolské vzdělání a specializovanou způsobilost v oboru farmacie pro práci vedoucího lékárníka. Příjemné vystupování, laskavá komunikace se zákazníky a profesionální přístup. Rádi bychom ve svém teamu uvítali pozitivně laděného spolupracovníka.

Lékárník Medicentrum Praha

  • popis pozice: Náplní práce bude výdej a příprava léků na lékařský předpis, prodej léků. Příprava zboží pro domovy seniorů. Lékárník bude poskytovat poradenství a konzultační činnost pro pacienty lékárny. Pracujeme se systémem Mediox, v případě potřeby nabízíme školení.
  • nabízíme: Práci v příjemném prostředí a kolektivu. Velmi dobré platové ohodnocení. Odměny v závislosti na Vašem výkonu. Nabízíme 5 týdnů dovolené. Stravování ve firemní kantýně. Pracovní oděv. Teambuildingové akce. Práce od pondělí do pátku (bez víkendu a státních svátků). Na typu pracovního poměru (plný či zkrácený) a smluvního vztahu (pracovní smlouva, dohoda, IČO) se s Vámi rádi domluvíme.
  • požadujeme: Vysokoškolské vzdělání a specializovanou způsobilost v oboru farmacie pro práci lékárníka. Příjemné vystupování, laskavá komunikace se zákazníky a profesionální přístup. Rádi bychom ve svém teamu uvítali pozitivně laděného spolupracovníka. Rádi zaškolíme i čerstvé absolventy.

Zaujala Vás pracovní pozice? Skvělé!

Kontaktuje Kateřinu Lasevičovou na lasevicova@filifarma.cz.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Zašlete nám Váš životopis na info@filifarma.cz

Zavřít menu