Společnost Filifarma je ryze českou společností, která se zabývá nákupem a prodejem léků, lékárenských produktů, zdravotnických materiálů, zdravotních potřeb a nedílnou součástí jsou i produkty volného prodeje dle Vašeho výběru.

Naše společnost klade důraz na etické jednání, podporu, pomoc  a poradenství v oblasti výdeje léků a zdravotních potřeb pro Vaše klienty. Dbáme na spokojenost klienta a na dostatečnou informovanost v oblasti farmakologie.

Dodáváme

léky do sociálních i zdravotnických zařízení. Naším cílem jsou domovy seniorů, Alzheimer centra, domovy se zvláštním režimem, LDN, hospice.

Nabízíme

díky velmi dobře propracovanému schématu a spolupracujícím farmaceutickým společnostem dokážeme nabídnout klientovi příznivé ceny léků a zdravotnických pomůcek.

Prodáváme

léky za nízké ceny nebo bez doplatků. Přijímáme elektronické recepty, emailové a telefonické objednávky. Zpracováváme také předpisy od praktických lékařů na zdravotnické pomůcky.

Lékárny

Nabízíme široké spektrum produktů z českého i zahraničního trhu. Dodáváme léky do zařízení prakticky do 24hodin, účtujeme dle požadavků společností, které zásobujeme.

Staňte se součástí naší sítě lékáren.

Zavřít menu